Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Barvy dřeva

Rozlišujeme barvy moření masivního dřeva a barevné dekory např. laminovaných DT desek.

Velmi často se setkáváme s problémem barevného sladění objednávananého nábytku od různých dodavatelů na různých výrobcích. Nejčastěji se jedná o kombinace barev masivního dřeva a laminovaných desek. Toto je typické zejména pro stoly, kde nohy jsou tvořeny bukovým masivem a stolová deska bývá nejčastěji laminovaná DT deska v podobném dekoru.

Zatímco masivní dřevo (nejčastěji masivní buk) je přírodní materiál, laminovaná deska s příslušným dekorem je vlastně lisovaný potištěný papír. Dřevo je přírodní materiál a v závislosti na hustotě dřevní hmoty také různě saje barevné mořidlo a často se stává, že na jednom výrobku nalezneme více barevných odstínů.  Laminovaná deska je barevně téměř dokonale rovnoměrně vyvážená.

Když sestavujeme výrobek, kde je nutné (např. z cenového nebo praktického hlediska) kombinovat masivní dřevo a laminovalé dílce (typicky stoly), vždy se snažíme najít takovou kombinaci, která si je nejvíce podobná. Z důvodu výše uvedeného je ovšem nemožné nalézt 100% shodu. Na tyto barevné odlišnosti upozorňujeme naše zákazníky předem a toto potom není důvodem k reklamaci.

Níže uvádíme barevné kombinace pro jednotlivé odstíny z naší nabídky.

 
 

Všechny položky Lamino dekory Buk masiv

 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 11 users online. The most ever online is 206