Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Dřevěné barové židle

Dřevěné barové židle nejen nabízíme, ale i vyrábíme! Tady naleznete barovky jak do kuchyně, tak i do restaurace. Téměř všechny barové židle můžete opatřit krytkou nožního spoje a prodloužit tak její životnost. Upozorňujeme, že výška barové židle přímo souvisí s výškou barového pultu.

 
 

Všechny položky Nerezové kulaté spoje Pro restaurace 82 cm Pro domácnosti 62 cm

 
 
Uvodní text podkategorie dřevěné barové židle -1

Jaká sedací výška barové židle?

Barové židle pro použití u kuchyňských předělů (někdy též kuchyňské barovky nebo barové židle do kuchyně) mívají obvykle sedací výšku 60 cm a doporučená výška barového pultu je 90 cm.

Naproti tomu barové židle do restaurace mají sedací výšku 80 cm a výška barového předělu je nejčastěji 110 cm.

Celkem logicky se nabízí jednoduchý vzoreček pro stanovení ergonomického sezení u barového setu:
Vp = Vž + 30 cm.
Vp - výška barového pultu v cm
Vž - výška sezení barové židle v cm

Naše dřevěné barové židle můžete vhodně kombinovat s těmito kategoriemi:

 

 

Vedle uváděných potahových látek nabízíme i další jiné možnosti k čalounění (jako antibakteriální koženky, vlněné látky, ECO Soft koženky atp.). Podrobně si můžete vybrat z naší kategorie potahové látky a dohodnout čalounění s naším odbytovým oddělením.

 

Gastonabytek24.cz ® nabízí široký výběr dřevěných a čalouněných barových židlí pro restaurace a gastronomické provoz. Tyto modely se již mnohokrát osvědčily při použití v interiérech restaurací a bister. Vzhledem k vysoké kvalitě, designu a funkčnosti těchto židlí je jejich použití velmi univerzální a jsou určeny nejen do zátěžových prostor. Široká škála nabízených barev moření dřeva a potahových materiálů umožňuje vtisknout každé barové židli osobitý vzhled. Všechny barové židle jsou vyrobeny tak, aby vytvářely designové rodiny a vždy se hodily k našim barovým stolům. Najdete tak dřevěné barové židle do restaurace, dřevěné barovky do kuchyně a ke každé barové židli najdete odpovídající barový stůl v příslušné výšce.

 4 letá záruka na konstrukční pevnost

Dřevěné barové židle jsou vyráběny z masivního bukového dřeva tradiční metodou lepených čepů a dlab. Použité dřevo pochází většinou z evropských lesů z FSC certifikovaných zdrojů. U mnoha modelů v této kategorii naleznete garanci výrobce na 4letou záruku na konstrukční pevnost rámu. Tato samozřejmě platí pouze za předpokladu standardního užívání a při zachování obvyklých podmínek provozu.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 3 users online. The most ever online is 206