Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Skládací stoly

Jednací skládací stoly pro konference

Skládací konferenční stoly jsou určeny především pro konferenční místnosti, ale jejich skladnost a jednoduchá manipulace umožňuje další využití … třeba jako nábytek do kanceláře, školících nebo jednacích místností, pro rauty, pro bankety a konference nebo jako stoly do jednacích a návštěvních místností.

Skládací stoly pro konference

Stoly jsou vybaveny skládacím mechanismem, který tvoří sklapovací kovové nohy a aretační záklapka proti samovolnému sklopení. To umožňuje konferenční stoly jednoduše složit, přenést, převézt, opět složit a použít v jiné místnosti. Sklopný mechanismus u všech stolů je velmi jednoduchý, bezpečný a nevyžaduje zvláštní zacházení při manipulaci. Desky pro sklapovací stoly jsou vyrobeny z odolných materiálů. Odolávají poškrábání, otěru a mechanickému poškození. To je velmi praktické při časté manipulaci. Sklápěcí stoly nabízíme v několika barvách a rozměrech. Nejčastěji používaná barva desky je přírodní buk o síle 25 mm. Po dohodě s odbytovým oddělením můžeme nabídnout i jiné barvy.

Skládací stoly nabízíme v různých barvách a rozměrech

Naše nabídka jednacích konferenčních stolů je velmi široká. Sami si zvolíte barvu, rozměr a tvar. Nejoblíbenější rozměr sklapovacích stolů je 140 x 70 cm nebo 160 x 80 cm. Nabízíme skládací stoly i v jiných rozměrech.

Skládací stoly kovové různé barvy

V nabídce máme i takové rozměry jako 140 x 45 cm, které jsou vhodné spíše k rautům a banketům. Objednat si můžete i nepravidelné tvary stolů (kulaté konferenční stoly, půlkruhové stoly pro konferenční místnosti, jednací stoly se šikmými bočními stranami - trapézové).

Doplňky pro skládací stoly

Skládací stoly pro konference lze navíc pohodlně spojovat do požadovaných tvarů pomocí kovových spojek z naší nabídky. Manipulaci se složenými stoly usnadní vozík pro přepravu skládacích stolů taktéž z naší nabídky.  

Doplňky pro skládací stoly

Nebojíme se tvrdit, že naše skládací stoly charakterizuje vynikající poměr kvalita/cena a jsme schopni nabídnout skoro jakýkoliv rozměr, barvu a provedení. Naše kovové skládací stoly jsou určeny pro profesionální použití.

Vstoupit do kategorie kovové skládací stoly.

 
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 15 users online. The most ever online is 187