Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Reference - Jak se starat o koženky, látky, kůže a ostatní potahové materiály

Každý materiál vyžaduje zvláštní pozornost a jiný způsob ošetřování.

Koženka: Pokud se rozhodnete pro čalounění umělou koženkou, doporučujeme k odstraění běřné každodenní nečistoty pravidelně čistit povrch této koženky vlhkým hadříkem (doporučení z mikrofáze) a teplou vodou bez čistících prostředků. Pro intenzivní čištění, prosím použijte profesionální čistící prostředek, který obdržíte v odborných obchodech. Na přání můžeme doporučit šetrný čistnící prostředek na bázi účinných přírodních extratů, který je šetrný k povrchu a zachovává celkovou svěžest barev a elasticitu povrchu.

UPOZORNĚNÍí!!! Nikdy nepoužívejte saponátové a desinfekční koncentrované prostředky! Koženku je nutno chránit před organickými rozpouštědly. Doporučujeme také chránit povrch před potřísněním od čaje, kávy, kečupu, červeného vína atp. V případě potřísnění okamžitě očistit povrch výše uvedeným způsoben.
Upozorňujeme na pouštění barev nekvalitního denimového oblečení jako jsou montérky, pracovní oděvy, laciné jeansy atd. Ve spojení s vlhkostí a zejména potem můžou zanechat neodstranitelné skvrny!!!

Další potahové látky: Pokud není u jednotlivých potahových látek v naší nabídce uvedeno jinak, doporučujeme pravidelně odstraňovat prach a špínu z porchu. Pro hlubší čištění doporučujeme kartáčování jemnou hubkou nebo jemným kartáčkemem (tepování a čamponování). Doporučujeme také používat profesionální čistící prostředky na bázi suché pěny.

Mikrofáze a plyše: U těchto potahových látek doporučujeme pozorně sledovat uvedené symboly, platné pro jednotlivé typy látek.  Jsou uvedeny ve vlastnostech látek a zobrazíte je kliknutím na jejich obrázek během sestavování objednávky

Kůže: Námi nabízená kůže pochází od evropských zpracovatelů a odpovídá evropským normám. Kůže je přírodní produkt s dlouhou životností. Jejím používáním, potem, působením slunečního záření, vlhkostí atd., dochází k jejímu znečištění a vysychání. Abychom udrželi její krásu a přírodní vzhled, doporučujeme provádět nezbytnou pravidelnou údržbu (impregnaci a čištění). Sedací nábytek čalouněný kůží, by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření, nebo by se neměl nacházet v blízkosti ústředního topení. Kůže vysychá a dochází k popraskání povrchu. Mokrou kůži nechejte pomalu vyschnout při pokojové teplotě, popřípadě vysušte hadříkem. Zejména sedací nábytek, který je používám pravidelně a každodenně, by měl být impregnován, aby zůstal vláčný a povrch si zachoval svěží vzhled. Pro správnou péči jsou na trhu čistící přípravky obsahující tuk z vlny (lanolin), různé oleje nebo vosky, které zachovávají přírodní vzhled a vlastnosti kůže. Pro ochranu kůže musí být zvolen vhodný čistící přípravek. Rozlišujeme mezi přípravky pro hladkou kůži a její rubovou stranu - semiš. My doporučujeme používat přípravky pro hladkou kůži. Při viditelném znečištění by měla být kůže očištěna vhodným čistícím prostředkem. Podle intenzity používání by měla být kůže impregnována každé tři až šest měsíců.
V posledních letech se setkáváme s barevnými skvrnami na světlých barvách kůže. Abychom předešli těmto skvrnám, doporučujeme pravidelné použití přípravků k povrchové ochraně kůže. Před použitím jakýchkoliv čistících přípravků doporučujeme jejich vyzkoušení na malém neviditelném místě.

 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 12 users online. The most ever online is 206