Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Reference - Péče o dřevěný nábytek a stolové desky

Prosím dbejte na tu skutečnost, aby při čištění dřevěného nábytku nikdy nedošlo k přímému a trvalému styku s vodou. Pokud si to vyžaduje situace, použijte pouze vlhkou utěrku nebo vhodný čisticí prostředek. Povrch dřeva musí být následně ihned vyszšen. Nikdy nepoužívejte k čištění dřevěných povrchů mechanické pomůcky, které mohou povrch poškrábat. Došlo by k narušení ochranného povrchového laku.

Dejte si pozor zejména na odkládání deštníků nebo vlhkého oblečení na dřevěný nábytek (např. opěradla židlí), protože vlhkost může způsobit poškození dřeva. To platí nejen pro masivní dřevo, ale zejména pro stolové desky s dýhovaným povrchem. U dýhovaných povrchů může dojít nabobtnání a bnáslednému odloupnutí povrchové dýhy.

Židle nesmí být pokládány na právě umyté stolové pláty. Stolové pláty z dýhy nebo z masivního dřeva jsou kryty lakem. Proto musíte dávat pozor, aby nebyl tento lak poškozen zejména ostrými hranami používaného nádobí (sklenice, popelníky, vázy, keramika atd.). Doporučuje vždy použít podložku (podtácky, ubrousky, prostírání atd.). To samé platí pro horké nebo naopak studené předměty. I tady vždy používejte podložkou. Jinak může dojít k poškození povrchu (známé bílé kolečka, zvlněné povrchy, odlouplé nebo narušené lakování atd.)

Desky z masivního dřeva se mohou vlivem teploty mírně vlnit. Malé barevné rozdíly nebo mírné nerovnosti v povrchu jsou typickou vlastností přírodního materiálu. Nevystavujte stolové desky přímému slunečnímu svitu, který může desky zahřívat a docházet k deformaci.

Desky s laminovaným povrchem a hranou ABS. Spojení hrany a plátu není voděodolné ani vodoodpudivé. Nevystavujte nadměrně tento spoj působení vlhkosti ani vodě (vlhké ubrusy, zbytková vlhkost při údržbě na povrchu desky, atp.). Může dojít k trvalému poškození dřevěného jádra (nabobtnání).  Toto není důvodem k reklamaci.

Desky s dekorem

 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 2 users online. The most ever online is 206