Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Čalouněná křesla

Čalouněná křesla do restaurace nebo kavárny

Z naší kolekce v kategorii čalouněná křesla nabízíme jak křesla do pokoje, tak i křesla do restaurace. Nově zařazujeme i křesla pro hotelové pokoje. Hotelová křesílka a křesla jsou konstrukčně odolná a cenově přijatelná.

 
 
 
 

Vedle uváděných potahových látek nabízíme i další jiné možnosti k čalounění (jako antibakteriální koženky, vlněné látky, ECO Soft koženky atp.). Osobně si můžete vybrat z naší kategorie potahové látky a dohodnout čalounění s naším odbytovým oddělením. Obzvláště vyniknou potahové látky určené k barevným kombinacím.

 
Uvodní text podkategorie čalouněná křesla -1

 

Naše křesla mají sedací výšku cca 49 cm a proto je možné je používat místo židlí třeba v restauraci. Řada křesel má v sedáku zabudované ocelové ploché pružiny a proto se vyznačují vysokým sedacím komfortem.

Jako doplněk k našim křeslům doporučujeme použít vhodné stolové podnože z naší nabídky a odpovídající stolové desky. Kombinací obou produktů dosáhnete optimálního výsledku a umocníte celkový dojem ze své restaurace.

Pokud chcete naše čalouněná křesla používat do lounge prostor, potom doporučujeme konferenční lounge stoly, které najdete v kategorii lounge stolky.

V obou případech však můžete tyto čalouněná křesla a křesílka požívat bez jakých koliv omezení, protože jsou konstruovaná do zátěžových prostor a na řadu z nich nabízíme 4 letou záruku na kosntrukční pevnost.

 

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 8 users online. The most ever online is 206