Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Stolové podnože

Hledáte nohy ke stolu nebo kovové stolové podnože?

Nabízíme široký sortiment z kategorie kovové nohy ke stolu, kovové centrální nohy a  stolové podnože. Sami si vyberte jednotlivé nohy ke stolu podle tvaru a použitého materiálu a libovolně je kombinujte se stolovými deskami z naší kategorie stolové desky a pláty. Naše centrální stolové nohy, nohy ke stolu, kovové stolové podnože nebo nohy pod stůl nabízí nekonečné možnosti kombinací podle toho, jestli potřebujete sestavit stůl do vnitřních nebo venkovních prostorů.  Zvláštní pozornost věnujeme výrobkům z kategorie zahradní stoly a venkovní stoly. U nás naleznete také levné zahradní stoly, pokud jsou označeny jako výprodej.

 
 
 
 

Stolové podnože jsou v naší nabídce zastoupeny širokým výběrem. Stolové podnože přímo od výrobce za výhodné ceny držíme skladem a jsou ihned k dodání. Tyto centrální nohy (nebo nohy ke stolům jak jsou často nazývány) jsou dodávány v rozmontovaném stavu a zákazník si je musí sám sestavit. Jejich montáž však není nikterak složitá.

Naše stolové podnože jsou určeny pro montáž stolových plátů. Stolové pláty si můžete podle rozměru, použitého materiálu nebo barvy sami vybrat z naší nabídky a sami si sestavíte požadovaný stůl.

Řada stolových podnoží je vyrobena z nerezavějící oceli a proto se hodí pro venkovní použití na restaurační předzahrádky.

Více o stolových podnožích.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 11 users online. The most ever online is 206