Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Kovové stolové podnože a centrální nohy

Stolové podnože a nohy jsou žádanou položkou na trhu v oblasti gastronomie a hotelnictví. Stolové nohy jsou velice odolné, kvalitní a jednoduché na manipulaci. v Naší nabídce naleznete stolové podnože a nohy nejen pro restaurace, ale i pro jídelní a kuchyňské stoly. Naše stolové podnože dodáváme v kovovém provedení nebo v kombinaci kov dřevo. Naše stolové podnože a stolové nohy jsou určeny pro kombinaci se stolovými deskami. Své využítí najdou naše stolové podnože také v kancelářských interiérech pod jednacími stoly, v domácnostech v kombinací s vhodnými stolovými deskami. Stolové podnože dodáváme s různými povrchovými úpravami.

Stolové podnože a kovové nohy

Kovové stolové podnože jsou vhodnou kombinací k téměř všem materiálům. Můžete si sestavit celokovový stůl nebo kombinovat více materiálů. Nejčastější kombinací je kov – dřevo, kov – laminát, kov – kov. Vlastním výběrem stolové podnože a stolového plátu si tak vytvoříte vlastní stůl. Je potřeba si však uvědomit, do jakých prostor budete kovové nohy pod stůl koncipovat. Jsou podpěrné stolové podnože, které se více hodí do vnitřních prostor a naopak venkovní stolové kovové nohy, které jsou velice odolné a mohou být použity ve venkovních prostorách jako jsou předzahrádky, terasy a balkóny. Zkrátka není kov, jako kov.

Stolové podnože a centrální kovové nohy

Tady nabízíme jak tradiční stolové podnože a podpěry (kovové centrální nohy), tak i dvojpodnože (dvě kovové nohy) v provedení pro jídelní stoly i barové stoly. Podívejte se do kategorií:

 

Naše přehledné členění kategorie stolové podnože Vám usnadní rozhodování který materiál je vhodný pro vnitřní a venkovní použití. Další možné rozdělení kovový podnoží může být dělení na kategorie: 

Do venkovních prostor jsou nejvhodnější stolové podnože z nerezu, litiny nebo hliníkové stolové podnože. Stolové nohy pro vnitřní použití jsou vyráběny z materiálů jako je kov, chrom ataké litina. Litinové stolové podnože jsou povrchově upraveny práškováním do černé barvy nebo imitace hliníku.

Více o kovové nohy ke stolu zde. 
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 11 users online. The most ever online is 173