Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Stolové desky s dekorem

Laminátové a laminované stolové pláty a desky slouží pro montáž na stolové podnože a nohy. Stolové desky s laminovaným povrchem mají vysokou odolnost a jsou vhodné pro použití v profesionální gastronomii. Desky s laminátovým povrchem jsou enormě odolné a doporučujeme do extremně namáhaných prostor a provozů.

 
 
 
 

Stolové pláty pro vnitřní použití

Obchodní portál Gatronabytek24.cz nabízí stolové desky v různých rozměrech, tvarech, tloušťkách v různých barvách a materiálech pro gastronomické provozy.

Stolové pláty pro restaurace a hotely

Nabízený sortiment stolových plátů byl vybrán s ohledem, že budou používány v komerčních provozech. Laminované a laminátové stolové pláty jsou dobře odolávají mechanickému opotřebení a jsou odolné proti poškrábání. Odolávají UV záření a jsou velmi trvanlivé. Proto jsou vhodné pro náročné provozy jako bistra, kantýny, herny nebo závodní stravování.

Laminované stolové desky a pláty nabízíme ve stejných barevných provedeních jako většina dřevěných židlí. Můžete je proto libovolně kombinovat a vytvářet interiér svém restaurace podle vlastních představ a téměř bez omezení.

Více o stolových deskách zde.

 
Uvodní text podkategorie stolové desky s dekorem -2

Laminované stolové desky do zátěžových provozů. 

Do zátěžových provozů doporučujeme svým zákazníkům právě tyto laminované stolové desky a pláty. Tyto desky mají povrch krytý odolným laminem a výborně odolávají vlhkosti, poškrábání nebo mechanické zátěži. Nabízíme je v mnoha barevných a rozměrových variantách. Stolové desky kulaté, hranaté, všechny mají 2 mm ABS hranu a nejčastější dodavatel základního materiálu je fa EGGER.

Naše stolové desky si můžete objednat v základní tloušce 18mm nebo s nadstavenou hranou 25 mm a 36 mm. Všechny desky ke stolům mají venkovní 2 mm ABS hranu v barvě povrchového dekoru.

Tyto desky ke stolům se výborně hodí ke kombinaci se stolovými podnožemi z naší nabídky. Vyberte si stolové podnože a sestavte si vlastní stůl na centrální noze. Nebo navštivte naši kategorii kovové stoly a bistro stoly, kde jsme pro vás již nachystali nejčastějí požadované sestavy kovových stolů.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 5 users online. The most ever online is 206