Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Židle do restaurace

Pokud správně vyberete židle do restaurace, vytvoříte přijemnou atmosféru a hosté se k vám budou rádi vracet.

Zvolit správné židle do restaurace není vůbec jednoduché. Vedle sedacího komfortu musí nabídnout také dostatečnou odolnost a konstrukční pevnost. Židle do restaurace z nabídky Gastronabytek24.czrespektují všechny tyto požadavky. Cenově jsou spravedlivé, to znamená, že vyšší cena je plně ospravedlnitelná právě v konstrukční pevnosti, ergonomickém provedení nebo co se týká sedacího komfortu. Naše židle do restaurace nabízí široký výběr tvarů, konstrukčního a barevného provedení. Pro naše restaurační židle nabízíme odolné potahové látky a vkusné barvy moření dřeva. Židle si můžete sami barevně sladit právě tak, aby přesně odpovídaly Vašim záměrům a vytvořily v restauraci příjemnou atmosféru. Židle do restaurace z naší nabídky mají několik výhod:

  • jedná se o kvalitní odolné židle za příznivou cenu
  • tyto židle si můžete pečlivě prohlédnout na mnoha obrázcích
  • vybrané židle do restaurace si můžete objednat online a zároveň si zvolíte barvy čalounění a dřeva
  • naše židle se vyznačují dlouhou životností
  • nabízíme široký výběr židlí do restaurace

Gastronabytek24.cz se řadí mezi přední dodavatele židlí do restaurace. Právě proto, že spolupracuje s předním výrobcem sedacího nábytku, společností Bukotec s.r.o., může nabídnout opravdu špičkovou kvalitu nejen dřevěných židlí do restaurace, ale i židlí do jídelny, bistro židlí a židlí pro gastronomii obecně. Všechny židle do restaurace vynikají dílenským zpracováním a zejména jsou cenově dostupné.

Židle do restaurace

Naše židle pro restaurace jsou konstrukčně upravené tak, aby odolávaly zvýšené zátěži a přitom byly designově zajímavé. Naše židle najdou široké uplatnění jako židle do restaurace, židle do kavárny, bistro židle nebo prostě jako dřevěné čalouněné židle pro široké spektrum zákazníků.

Na židle do restaurace doporučujeme použít jako potahovou látku textilní koženku, která je cenově zajímavá a nabízí dobré mechanické a užitkové vlastnosti (jednoduchá údržba, cenová dostupnost, nenáročná na ošetřování). Jsme si jisti, že Vás naše dřevěné židle do restaurace zaujmou a časem i přesvědčí o svých přednostech. Podívejte se do našeho on-line shopu Gastronabytek24.cz a vyberte si vhodné židle do Vaší restaurace právě z naší nabídky. Nabízíme až 4 letou záruku a konstrukční pevnost a pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Jen tak Vaše židle do restaurace z naší nabídky neztratí nic ze své dokonalosti.

Více o židlích obecně.

 
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 28 users online. The most ever online is 77