Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5

Vážení zákazníci, po dobu celozávodní dovolené (27. 7. - 11. 8. 2019) odpovídáme pouze na e-mailovou korespondenci.
Děkujeme za pochopení.

Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Židle

Naše dřevěné židle jsou vyrobené výhradně z bukového masivního dřeva a při výrobě těchto židlí se používá výhradně tradiční tecnologie pro výrobu právě těchto dřevěných židlí.

Židle, dřevěné židle, židle do kuchyně, židle z masivního bukového dřeva.

Povídá se, kdo má židle, ten bydlí. Toto pořekadlo je prověřené mnoha generacemi a určitě platí, že židle dělají domov. My židle nejen prodáváme, ale také vyrábíme. V našem sortimentu naleznete židle dřevěné i kovové, židle čalouněné i s dřevěným sedákem. Naše židle nabízíme také ve verzi s područkami nebo jako židle ve verzi polokřesla. Nabízíme židle nejen do interiéru, jako jsou židle jídelní, židle do kuchyně nebo jednoduše židle do domácnosti, ale v naší nabídce naleznete také židle do restaurace, židle do čekáren, židle do konferenčních sálů a židle do zátěžových prostor.

Naše dřevěné židle jsou vyrobeny výhradně z bukovho masivního dřeva a při výrobě židlí dodržujeme tradiční výrobní postupy. Osvědčená tradiční konstrukce lepených čepů a dlab garantuje vysokou konstrukční pevnost. Všechny dřevěné židle, které vyrábíme, můžeme nabídnout v několika barvách moření dřeva a ve velkém sortimentu potahových látek. Pokud si nevyberete látku z naší nabídky, můžete si dodat vlastní látku a touto látkou Vám židle očalouníme.

Ukázka výrobků z naší kategorie dřevěné židle.

Dřevěné čalouněné židle

 

Všechny naše židle jsou prověřené provozem u spokojených zákazníků a na mnohé z nich nabízíme 4 letou záruku od výrobce na konstrukční pevnost. Naše židle se hodí nejen do domácnosti, ale také do restaurace.

Podívejte se na naše kategorie

Dřevěné židle doporučujeme kombinovat s dřevěnými stoly. V obou případech si můžete sami zvolit barvu moření a potahovou látku. Jako výrobci garantujeme stejnou barvu moření jak u dřevených stolů, tak i u dřevěných židlí.

Čalouněné dřevěné židle   Dřevěné židle 

Chcete se dozvědět více o židlích do restaurace?

 

 
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 15 users online. The most ever online is 77