Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Kovové a sklapovací stoly

Skládací stoly

Skládací kovové stoly jsou primárně určeny pro konference, do učeben, do jednacích sálů nebo jako stoly do společenských sálů. Skládací stůl je charakteristický skládacím mechanizmem, který usnadňuje manipulaci se stolem při převážení a zejména při skladování.

Skládací stoly jako flexibilní úspora místa

Skládací stoly jsou stohovatelné až do počtu 15 kusů. Jsou charakteristické skládacími nohami, nejčastěji do tvaru dvojitého T, a robustní stolovou deskou se snadnou údržbou, kde si sami zvolíte rozměr a barevný dekor.

Skládací stoly jsou stabilní

Díky aretaci skládacího mechanizmu jsou skládací stoly v rozloženém stavu stabilní a nehrozí samovolné sklopení. Podobně je tomu i ve složeném stavu, kdy při manipulaci nehrozí samovolné uvolnění a rozložení sklopených noh.

Naše skládací stoly splňují náročn požadavky pro použití v komerčním sektoru, jako například pro hotely, restaurace, veřejné sály, zasedací a seminární místnosti.

 
 
 
 
Uvodní text podkategorie kovoé a sklapovací stoly -1

Hledáte kovové skládací nebo sklapovaní stoly?

Pokud potřebujete vybavit konferenční nebo jednací sály mobilními stoly, potom jsou tyto stoly určeny právě vám.

Sklopné podnože stolů - sklápěcí nohy - umožní stůl složit a při uskladňování ušetřit místo. K transportu můžete použít přepravní vozík z naší nabídky příslušenství.  

Barvu stolového plátu si můžete zvolit z naší nabídky stejně jako vhodný rozměr stolového látu. Naše sklapovací stoly pro konferenční místnosti lze vhodně kombinovat s kovovými židlemi nebo kovovými židlemi COMBISIT.

Více o kovových skládacích stolech zde.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 4 users online. The most ever online is 206