Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Stolové desky masivní dřevo

V této kategorii naleznete stolové desky s dýhovaným povrchem, nebo desky z masivu. Oba typy stolových desek jsou vhodné pro individuální montáž na naše stolové podnože. Jsou určeny pro použití v restauracích, bistrech, kavárnách nebo barech. Masivní stolové desky jsou vyrobeny převážně z bukového masivního dřeva a dýhované stolové desky z bukové dýhy na nosné desce. Teakové stolové desky jsou vyrobeny z teakového dřeva pocházenjícího z teakovýcz plantáží a jsou dodávány v surovém stavu. Před použitím doporučujeme desky napustit impregnačním olejem.

 
 
 
 

Využijte možnosti být originální a doplňte si naše stolové desky z masivního dřeva logem provozovny

Na většinu stolových desek z masivního dřeva z naší nabídky si můžete nechat vypálit laseren logo provozovny nebo jakýkoliv jiný obrázek. Tuto možnost nabízíme zejména na desky stolu z materiálu masivní buk nebo masivní dub. Tyto desky nabízíme v několika tloušťách materiálu a provedení hrany stolu. Zeptejte se na tuto možnost pracovníků z našeho odbytového oddělení.

Logo provozovny vypálené laserem do desky stolu


 

Masivní stolové desky

Stolové desky z masivního dřeva zhodnotí interiér vaši restaurace a propújčí jí osobitý vzhled. Jedná se o slepované lišty z masivního dřeva, které vytvoří stolový plát. Takto vyrobený plát vyniká tvarovou stabilivou, konstrukční pevností a dokonalým povrchem (bez nadbytečných defektů typických pro masivní dřevo).

Naše masivní stolové desky jsou 30 mm tlusté, mořené do barvy podle nabídky a lakované transparetním lakem se zvýšenou odolností proti poškrádání.

Prosím berte v úvahu, že se jedná přírodní materiál a klade proto zvýšené nároky na ošetřování a  zacházení s povrchem. Přečtěte si také Jak pečovat o výrobky.

TIP! Přirozenou vlastností masivního dřeva je, že mění tvar v závislosti na prostředí a vlhkosti. Může se stát, že se masivní stolové desky mírně prohnou. Toto je přirozená vlastnost dřeva. Proto nabízíme za příplatek možnost vyztužit masivní stolové desky ze spodní strany ocelovými profily. Více se dozvíte zde.

Pokud očekáváte opravdu silný provoz a těžké podmínky, zvažte prosím možnost volby laminované desky z naší nabídky.

Více o stolových deskách zde.

 

Dýhované stolové desky

Stolové desky s dýhou na povrchu mají celkovou tloušťku 30 mm a povrchová dýha bývá průměrné síly 0,9 mm. Celé stolové desky jsou mořené do barvy podle výběru (nejčastěji shodné s barvou židlí nebo okolního interiéru) a lakované transparentním lakem kvality Antiscratch

Základ dýhované stolové desky je MDF plát, frézovaný do zaobleného profilu na hranách, mořený do stejné barvy jako povrch a lakovaný transparetním lakem. Rozměr pro stolový plát si můžete zvolit z naší nabídky. Jelikož se jedná a MDF materiál, může nastat situace, že barva na hraně přesně neodpovídá barvě plátu. To je technologická záležitost a nelze ji ovlivnit. Na přání lze hranu opatřit také dýhou, toto je nutné osobně dohodnout s naším odbytovým oddělením. 

Upozorňujeme, že se jedná o dýhovaný povrch stolového plátu (přírodní materiál) a je tudíž náročnější na uržbu.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 4 users online. The most ever online is 206