Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Podnože pro venkovní použití

Podnože pro venkovní použití jsou určeny tam, kde není možnost schovávat stoly každý den, aby byly chráněny před povětrnostními vlivy. Venkovní stolové podnože jsou větgšinou vyrobeny z nerezavějící oceli. Tyto zahradní stolové podnože naleznete přehledně uspořádané v naší nabídce. Sami si vyberete požadovaný tvar a rozměr.

 
Uvodní text podkategorie podnože pro venkovní použití 2

Zahradní stolové podnože a jejich vlastnosti

 Zahradní stolové podnože jsou primárně určeny pro použití na venkovních předzahrádkách, hotelových terasách nebo v domácnostech, jako zahradní venkovní nábytek. Dobře snáší povětrnostní podmínky. Jsou ideální pro použití jako venkovní zahradní stoly. Nabízíme je v prodedení jako nerezové stoly, litinové stoly, hliníkové nebo kovové zahradní stoly.

Pro venkovní použití doporučujeme kombinaci se stolovou deskou pro venkovní použití. Tyto venkovní stolové pláty a desky odolávají povětrnostním vlivům a jsou předurčeny pro venkovní prostory.

Doporučujeme také pozorně studovat maximální přípustný rozměr stolové desky aby byla zaručena stabilita celého stolu. Naše stolové podnože můžete použít i jako nohy pod barový stůl nebo barový předěl.

 

Navštivte naši kategorii stolové desky a pláty pro venkovní použití a vyberte si vhodnou stolovou desku pro kompletaci se stolovou podnoží. Nebo navštivte kategorii zahradní stoly, kde jsme pro Vás připravili nejčastěji objednávané typy zahradních stolů.

 
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 10 users online. The most ever online is 206