Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Stolové nohy

Prodáváme stolové nohy přesně podle Vašich požadavků.

V naší nabídce naleznete široký výběr stolových noh a centrálních stolových podnoží. Jelikož spolupracujeme přímo s výrobcem, jsme schopni nabídnout stolové nohy takříkajíc na míru. Právě proto se můžeme pochlubit širokou variabilitou nejen tvarů, ale také rozměrů a použitých materiálů.

Naše stolové nohy jsou vhodné pro restaurace, kavárny, vinárny nebo restaurační předzahrádky. Stolové nohy si můžete sami přizpůsobit jak výškou, tak i barevným provedením.

Co do použitých materiálů nabízíme stolové nohy v tomto provedení:

  • litinové
  • ocelové
  • nerezové
  • chromovaný povrch
  • hliníkové
  • kombinace dřevo + kov

Základny stolových podnoží jsou standardně hranaté, kulaté nebo obdélníkového tvaru. Litinové stolové podnože mívají nejčastěji povrch upravený práškováním do černé barvy. Chromované nebo nerezové stolové nohy mívají většinou základnu krytou plechem právě z daného materiálu. U stolové nohy v kombinaci kov+dřevo jde většinou o centrální nohu z dřevěného masivu dokončeného mořením a lakováním do požadované barvy. Základna a upevňovací kříž stolové nohy jsou většinou z litiny.

Stolové nohy

Stolové nohy mívají centrální část nohy (centrální stojku) kulatou nebo hranatou. Naše kovové nohy ke stolu mají většinou hranatý profil 80x80 mm a kulatý ø 80 mm. Pro designové potřeby nabízíme stolové nohy se slim centrální nohou s rozměry 60x60 mm nebo ø 60 mm.

Stolové nohy nejčastěji rozlišujeme na nohy pro vnitřní nebo venkovní použití. Podle typu použití rozlišujeme hlavně použitý materiál. Stolové nohy pro vnitřní použití jsou většinou ocelové, litinové nebo chromované. Pro venkovní použití zákazníci volí nerezové a hliníkové materiály.

Stolové nohy pro vnitřní použití                                   Stolové nohy pro venkovní použití

Stolové nohy a centrální podnože ještě můžeme rozlišovat podle výšky. Pro lounge stolky to budou stolové nohy nejčastěji s výškou 50-60 cm, nohy pro stoly do restaurací a kaváren mají 72 cm a nohy pro barové stoly mají výšku 108 cm. Samostatnou kapitolou jsou sklapovací a skládací stolové nohy. Sklapovací stolové nohy jsou vhodné třeba do konferenčních sálů nebo školících místností. Podívejte se do naší kategorie sklapovací stoly.

                                       Stolové nohy lounge            Stolové nohy              Barové stolové nohy

V naší nabídce opravdu najdete stolové nohy všech velikostí, tvarů a použitelných materiálů. Jelikož je naše nabídka opravdu široká a obsáhlá, rádi Vám poradíme s výběrem vhodné stolové nohy. Kontaktujte naše parcovníky z odbytového oddělení.

Kompletní přehled kategorie stolové nohy naleznete zde.

Zajímají Vás kovové nohy ke stolu?

 
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 5 users online. The most ever online is 206